Scroll Top

کیفیت اتفاقی نیست


رستوران و تالار پذیرایی تالار یزد ، با بیش از نیم قرن تجربه مفتخر است میزبان میهمانی ها ، جشن ها و مراسمات شما عزیزان باشد.
بهترین مواد اولیه در کنار ماهرترین آشپزها و پرسنل در کنار دیزاین حرفه ای ، پاسخ ماست به اعتماد شما.
در این سال های متوالی کیفیت خدمات و مشتری مداری سرلوحه کار قرار داشته و امیدواریم به لطف و عنایت الهی این خدمت رسانی برای سال های آینده بهتر از قبل باشد.

حاجی آشپز (حاجی قهوه چی)


حاج غلامعلی قهوه چی الحسینی معروف به حاجی آشپز( حاجی قهوه چی) از سال 1348 فعالیت خود را در زمینه غذاپزی آغاز نمود. وی دوره آشپزی را در هتل اوین، هتل فرهنگ یزد، چلوکبابی تاج در کنار استاد مرحوم حاج عباس باشی گذراند. سپس فعالیت خود را به صورت حرفه ای با پخت غذا در منازل از صفر تا صد و همزمان کار در بیمارستان راه آهن و تشویق های مرحوم دکتر جوشن شروع کرد. بعد از آن نام حاجی آشپز به پشتوانه صداقت و پشتکار وی زبانزد مردم گردید .

افتتاح رستوران


حاج غلامعلی قهوه چی الحسینی پس از سالها تلاش و کسب تجارب فراوان در سال 1364 مجموعه رستوران و تالار پذیرایی یزد را تاسیس کرد.هم اکنون مجموعه پذیرایی تالار یزد پس از گذشت بیش از نیم قرن در صدر رستورانها و تالارهای پذیرایی در یزد قرار دارد. در این سال های متوالی کیفیت خدمات و مشتری مداری سرلوحه کار قرار داشته و امید است به لطف و عنایت الهی این خدمت رسانی برای سال های آینده بهتر از قبل باشد.